SLUŽBY

SVATBY

Nevíte čím potěšit ženicha a nevěstu? Dochází Vám nápady na věcné dary? Zarezervujte jim fotokoutek. Pobavíte všechny svatebčany a navíc budou mít novomanželé na svůj Den "D" krásnou vzpomínku v podobě zábavných fotografií.

SPOLEČENSKÉ AKCE

Společenské akce jakými jsou plesy, maturiťáky apod. jsou místa, kde mají lidé i společenskou náladu. A velice rádi tuto náladu chtějí zachytit a pak na ni dlouho vzpomínat. Fotka s přáteli, rodinou, partnerem, spolužáky. Tohle všechno s naším Fotokoutkem umíme.

ŠKOLNÍ FOCENÍ

Nový způsob využití Fotobudky. Děti budou z různých motivů nadšení. Fotky dostanou rovnou do ruky a zároveň budou přístupné i v elektronické podobě. Už žádné nudné školní fotky, kdy se dítě jednou vyfotí a fotograf z toho udělá různé formáty a přidá kalendář. Nechte si děti užít pořádnou zábavu.
A i vy rodiče budete nadšení.
 

SPORTOVNÍ AKCE

Sportovci často překonávají své hranice. Trénují, obětují čas sportu a svým výkonům. Udržují se v kondici. A tohle všechno pak zúročí na nějakém tom závodě, soutěži. Proč jim nedopřát zachytit tento okamžik v záři reflektorů a předat jim vzpomínku v podobě fotografie, která jim bude připomínat, že to co dělají má SMYSL.  

FIREMNÍ AKCE

Pořádáte firemní akci, teambuilding, vánoční večírek, výroční akci, výstavu, uvádíte na trh nový produkt či cokoli jiného? Doplňte svou akci o zážitkové focení. Fotopozadí upravíme na Vaše přání podle zaměření firmy. Nebo si můžete udělat takový malý cestovatelský výlet. Chcete s námi procestovat kus světa? Žádný problém. Uděláme Vám fotku v New Yorku, Paříži, Londýně a třeba i na Karlově mostě. Za pár minut s námi obletíte svět. I toto pro nás není problém.


Nejsme profi fotografové, ale ani žádní amatéři

  • Nebaví Vás hodinu pózovat před objektivem?
  • Mít naškrobený úsměv?
  • Zaplatit za ateliérové focení hromadu peněz?
  • Čekat na fotky než je fotograf upraví i několik týdnů?

Tak s tímto Vám pomůžeme. Naše Fotobudka je rychlá, zábavná, fotky máte ihned k dispozici. Stačí pár minut a máte krásné fotky s různými pozadími a rekvizitami. Žádné dlouhé focení, které většinou nebaví nikoho.

Navíc s námi můžete procestovat svět. Uděláme Vám fotku z New Yorku, Paříže, Londýna nebo třeba na Karlově mostě.

Také se můžete vyfotit s opičkou, chameleonem, žralokem.

Cokoli si budete přát, my Vám to rádi splníme. 


Školní focení

Nový způsob využití Fotobudky. Děti budou z různých motivů nadšení. Fotky dostanou rovnou do ruky a zároveň budou přístupné i v elektronické podobě. Už žádné nudné školní focení, kdy se dítě jednou vyfotí a fotograf z toho udělá různé formáty a přidá kalendář. Nechte si děti užít pořádnou zábavu. A i vy rodiče budete nadšení. 


K PROVOZU FOTOKOUTKU POTŘEBUJEME:

* Prostor minimálně 3 x 3 metry

* Elektrickou přípojku 230 V

* Wi-Fi připojení


REKLAMA NA FOTOGRAFII 

Na fotografii je možné umístit na Vaše přání logo, název akce, datum konání akce apod. Stačí nám sdělit Vaše přání a my se ho pokusíme splnit do posledního detailu.  


CENY

Neváhejte nás kontakovat. Uděláme Vám cenovou nabídku přímo na míru Vaší akce. Cena závisí vždy na velikosti akce, počtu hostů, počtu odfocených hodin, místě apod. 

Na akce si nás můžete pozvat i zadarmo. Fotografie si pak platí každý sám.
1ks fotografie se prodává za cenu Kč 50,-