REFERENCE

Dobrý den,

měli jsme váš stánek s fotokoutkem na naší svatbě v září 2023. Byli jste skvělí! Profi, milí, na místo nenároční :) Komunikace před akcí, aby vše dopadlo podle očekávání na 1*

Byla to zábava pro všechny svatebčany. Děti i dospělí si to užívali. My máme krásnou vzpomínku v albu, protože každý si udělal fotku pro sebe a jednu pro nás. Tu pak přidali do našeho připraveného alba a něco hezkého i vtipného připsali.

Přejeme hodně úspěchů na různých akcích, děkujeme.

Novomanželé MM

Fotokoutek jsme si objednali na naši větší akci. Domluva i organizace
byly super. Majitelé jsou milí a snaží se vyhovět všem požadavkům. U nás
na akci se fotokoutek nezastavil. Akci to krásně oživilo a fotokoutek
jen a jen doporučuji.

Brandýský Matýsek z.s.

Dobrý den,

my moc děkujeme! I za ostatní organizátory chci říct, že spolupráce s Vámi byla naprosto skvělá. Moc se nám líbilo, že jste byli oba celou dobu milí, u obsluhy fotokoutku rychlí, a na všechny jste se usmívali :) Kdybychom podobnou akci pořádali znovu, určitě bychom Vás oslovili.

Skauti Plzeň

Vše bylo perfektní od A do Z... profesionální přístup, perfektní domluva, mraky rekvizit, množství pozadí. Skvělá zábava na několik hodin, náš vánoční ples jsme si díky Vám užili na maximum. Mockrát děkujeme a věříme, že jste u nás nebyli naposledy. 

Studio4you z.s.

Focení byla skvělá zábava a fotky jsou něco, co trvá. Za několik let zpět bychom nedali dohromady tolik fotek, kolik jich máme z večírku.

Lach-ner, s.r.o.

Fotokoutek nás opravdu nadchl! Kvalita fotografií byla vynikající a zábava, kterou nám poskytl, překonala naše očekávání. Použitá pozadí se nám velice líbila. Naše akce s fotokoutkem měla velký úspěch, a hosté si odnesli nezapomenutelné vzpomínky v podobě originálních snímků. Určitě budeme uvažovat o jeho využití i příště. Díky fotokoutku jsme přidali nádech zábavy k naší události!

Obec Předboj